Panama

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Panama parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Panama

Panama yra sąskaita, jungianti Centrinę ir Pietų Ameriką. Jį supjausto du žinomas Panamos kanalas, dirbtinis inžinerijos kompanija, kuri sukūrė itin svarbią laivybai skirtą kanalą tarp Atlanto vandenyno ir Ramiojo vandenyno. Panamos miesto sostinė apima dangoraižius, kazino ir modernius naktinius klubus, kurie yra kontrastingi kolonijinei Kasko Viejo rajono architektūrai arba Gamtos metropolijos parko atogrąžų miškams.

Jis riboja į rytus su Kolumbija ir vakarais bei šiaurės vakaruose su Kosta Rika.

Jei norite nusipirkti Panamą parduodamą turtą, turėtumėte perskaityti mūsų informaciją apie Panamos nekilnojamojo turto rinką.

Didelis pasiūlymas parduoti gyvenamuosius namus ir nekilnojamąjį turtą Panama pakelia kainas, ypač tokiose srityse kaip Paitilla, Avenida Balboa ir Costa del Este.

Pagrindinė kainų kritimo priežastis yra pasiūlos perteklius parduoti Panama.

Per pastaruosius kelerius metus nekilnojamojo turto sektoriuje kilo sunkumų, kurie turėjo didelę įtaką veiklai, kuri sudaro daugiau kaip 18% bendrojo vidaus produkto (BVP) ir siūlo daugiau nei 150 tūkstančių darbo vietų.

"Panamos knygos", "juodieji sąrašai", "Clinton List", teisinis nesaugumas, bankų palūkanų padidėjimas ir pernelyg didelė biurokratija yra vienas iš veiksnių, kurį, pasak specialistų, neigiamai veikia sektorius.

Yra kelios priežastys, dėl kurių šis atvykimas iš tiesų yra tikras išeivijos gyventojų rojus, nuo specialių privilegijų pensininkams, kuriuos vyriausybė lengvina, ir klimatą, išlaidas ir gyvenimo kokybę, paslaugas, infrastruktūrą ir sąlygas apskritai.

Tačiau, kaip ir bet kurioje kitoje pasaulio vietoje, gyvenimo sąlygos ir, svarbiausia, saugumo sumetimais skiriasi įvairiose vietose, todėl mes čia paminės geriausias gyvenamas vietas Panamoje ir galėsime priimti pagrįstą sprendimą . nuspręsdamas perkelti ir nusipirkti nekilnojamąjį turtą, parduodamą Panamoje.

Vienas iš elementų, dėl kurių patraukliau gyventi Panamoje, yra žemas pragyvenimo lygis ir puikus klimatas. Tačiau vis dar yra daugybė galimybių pasirinkti, šios yra saugiausios gyvenamosios vietos ir nekilnojamojo turto pirkimas Panamos saloje.

Boquete: įsikūrusi Chiriqui provincijoje Panamos kalnuotose vietovėse, kuriose gyvena apie 20 000 gyventojų, dažniausiai kalbančių anglų kalba, ji yra aukštyje apie 1000 metrų virš jūros lygio. Ši sritis yra žinoma dėl savo įspūdingų peizažų, įspūdingų kalnų, sodrių miškų ir vėsaus klimato.

Be to, kad pragyvenimo išlaidos yra nepaprastai pigios, Boquete yra viena saugiausių ir švariausių Panamos provincijų.

Panama: kosminis gyvenimo būdas, kurio kaina yra gana nedidelė - Panamos sostinė, yra moderni, saugi ir ekonomiška vieta gyventi. Tai įspūdingi dangoraižiai, biurai, parduotuvės, Kondominiumas ir viešbučiai. Jo infrastruktūra yra viena iš labiausiai pažengusių Lotynų Amerikoje ir siūlo aukštos kokybės paslaugas už gerą kainą.

Pastaraisiais metais Panama tapo svarbiu meno sklaidos aspektu: muziejai ir privačios galerijos su vietos ir užsienio menininkų parodomis. Visų rūšių kultūriniai ir pramoginiai renginiai.

Be to, kad yra gana saugus miestas, pragyvenimo lygis Panama, net šiek tiek didesnis, išlieka menkas.

Santa Fė: įsikūrusi Veraguas provincijoje Santa Fė yra tradicinis Panamos miestas, aukštas kalvų apsuptas aukštas, garsus orchidėjų ir egzotinių gėlių sodais. Jis siūlo puikų šviežią klimatą.

Dėl vietos ir klimato sąlygų vieta tinka žygiams pėsčiomis, paukščių stebėjimui, stovyklavimui ir jodinėjimui. Akivaizdu, kad tai nėra tinkama vieta visiems, nes jo nutolusi vieta suteikia palyginti sudėtingą prieigą prie tam tikrų paslaugų.

"Las Tablas": tai kolonijinis miestas, esantis Ramiojo vandenyno pakrantėje, kuris siūlo saugų ir malonų gyvenimo būdą nenuostabu mažomis kainomis. Tai yra apie 4 valandas iš Panamos miesto, turi gerą kelių infrastruktūrą ir leidžia lengvai keliauti tarp miestų. "The Tables" gyvenimo būdas yra kuklus, bet gana patogus ir saugus.

"Coronado": tai yra viena iš populiariausių ir saugesnių vietų apsilankyti, gyventi ir pirkti parduoti Panamą, nes dauguma paplūdimių yra nupirkta iš emigrantų bendruomenės, tai yra labiausiai išvystyta Panamos paplūdimio zona. Jo paplūdimiai yra žinomi kaip juodojo ugnikalnio smėlio ir ryškių baltų paplūdimio smėlio mišinys.
Žinoma, šioje šalyje yra daugybė neįtikėtinų vietų gyventi ir ieškoti nuosavybės, parduodamos Panamoje, nuo kalnų, nuo miestų iki paplūdimio vietų, būtų sunku suprasti visas puikias vietas, kurias šis šalis siūlo gyventi, tačiau kai kurie iš jų yra saugiausi, verta manyti, kad jūs ketinate gyventi Panama.

  •  
    Persikėlimas į Panama. Ekspatriata ir gyvena Panama.

      Vasara yra beveik ant mūsų, ir visi jau galvoja tą patį: kur aš eisiu atostogauti? Na, žinokite, kad mes Realigro darome šiek tiek minties, bet dar didesni. Kodėl galvoti apie paprastą laisvalaikį, kai galėtumėte siekti didesnio? Ir jei galėtumėte investuoti į „amžiną šventę svajonėje? Ti ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 41459

Parduoda 2 miegamieji, Panama, Panama, Panama City, avenida balboa ph vista al mar

219,240.55EUR
Parduoda
2 miegamieji

113 m²
Butas yra via avenida balboa, vaizdas į jūrą, 30 aukšte, kurį sudaro 1 miegamasis, svetainė, virtuvė ir 2 vonios kambariai. Pastatas skirtas pomėgiam...
Cod. 41441

Parduoda 1 miegamasis, Panama, Panama, Panama City, CALLE 43 ESTE 1208

84,188.37EUR
Parduoda
1 miegamasis

48 m²
PUIKIOS BŪKLĖS VIENO KAMBARIO BUTAS (25 AUKŠTAS) SUDĖTAS IŠ MIGAMOJO, SVETAINĖS, VIRTUVĖS IR VONIOS KAMBARIO. ŠIUO METU NUOMOJAMAS SUTARTIS, PASIBAIG...
Cod. 41279

Parduoda Sala, Panama, Panama, Isla del Rey, Isla del Rey, Panama

10,962,027.54EUR
Parduoda
Sala

15000000 m²
Parduodamas turtas: + Pavadintas turtas, kurio bendras plotas yra 1500 ha (3706,6 arų), taip pat yra privati sala, vadinama "Aguja". + Jis turi ...
Cod. 40611

Parduoda 2 miegamieji, Panama, Panama, Panama City, Punta Pacifica

482,329.21EUR
Parduoda
2 miegamieji

153 m²
Vienas garsiausių pastatų regione - „JW Marriott Tower Panama City“ (anksčiau žinomas kaip „Trump Ocean Club“) įrėmina Panamos panoramą. Antras pagal ...
Cod. 40465

Parduoda 3 miegamieji, Panama, Panama, Panama City, panama

2,192,405.51EUR
Parduoda
3 miegamieji

545 m²
Nuoroda # 20-10681 Visų aukštų apartamentai nuostabioje Ocean Reef saloje. Išskirtinumas ir neprilygstamas spindesys. 590 metrų, svetainė, didelė t...
Cod. 40460

Parduoda 3 miegamieji, Panama, Panama, Panama City, panama

561,255.81EUR
Parduoda
3 miegamieji

415 m²
Nuoroda Nr. 20-2175 Parduodamas išskirtinis pertvarkytas butas Paitilloje, akligatvyje, iš kurio atsiveria įspūdingi tiesioginiai vandenyno vaizdai, ...
Cod. 40015

Parduoda Daugiau nei 5 miegamieji, Panama, Panama, San Francisco, calle 77 san francisco apto 3b

285,000.00EUR
Parduoda
Daugiau nei 5 miegamieji

185 m²
Sveiki. Parduodu butą Panamos šalyje, Centrinėje Amerikoje, 185 mts2, 4 miegamieji, 5 vonios kambariai, baldai, 3 stovėjimo vietos, gražus. (Banko sk...
Cod. 39909

Parduoda Namas, Panama, Bocas del Toro, Bastimentos, Old Bank

165,745.86EUR
Parduoda
Namas

111 m²
Šie šviežiai rekonstruoti namai yra tiesiai ant kranto saloje, vadinamoje Bastimentos, Bocas del Toro Panamoje. Jame yra 2 miegamieji ir 2 vonios kamb...
4 kambarių paplūdimio apartamentai, visiškai renovuoti 2019 m., Coronado, Panama Keli žingsniai nuo Panamos Ramiojo vandenyno. 204 m2 3 miegam...
Parduodamas gražus 12 ha žemės plotas Panamoje, Veraguos provincijoje. 30 minučių nuo pajūrio, 15 minučių nuo Santjago (antras pagal dydį šalies miest...
1 / 9
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB