Panama

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Panama parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Panama

Panama yra sąskaita, jungianti Centrinę ir Pietų Ameriką. Jį supjausto du žinomas Panamos kanalas, dirbtinis inžinerijos kompanija, kuri sukūrė itin svarbią laivybai skirtą kanalą tarp Atlanto vandenyno ir Ramiojo vandenyno. Panamos miesto sostinė apima dangoraižius, kazino ir modernius naktinius klubus, kurie yra kontrastingi kolonijinei Kasko Viejo rajono architektūrai arba Gamtos metropolijos parko atogrąžų miškams.

Jis riboja į rytus su Kolumbija ir vakarais bei šiaurės vakaruose su Kosta Rika.

Jei norite nusipirkti Panamą parduodamą turtą, turėtumėte perskaityti mūsų informaciją apie Panamos nekilnojamojo turto rinką.

Didelis pasiūlymas parduoti gyvenamuosius namus ir nekilnojamąjį turtą Panama pakelia kainas, ypač tokiose srityse kaip Paitilla, Avenida Balboa ir Costa del Este.

Pagrindinė kainų kritimo priežastis yra pasiūlos perteklius parduoti Panama.

Per pastaruosius kelerius metus nekilnojamojo turto sektoriuje kilo sunkumų, kurie turėjo didelę įtaką veiklai, kuri sudaro daugiau kaip 18% bendrojo vidaus produkto (BVP) ir siūlo daugiau nei 150 tūkstančių darbo vietų.

"Panamos knygos", "juodieji sąrašai", "Clinton List", teisinis nesaugumas, bankų palūkanų padidėjimas ir pernelyg didelė biurokratija yra vienas iš veiksnių, kurį, pasak specialistų, neigiamai veikia sektorius.

Yra kelios priežastys, dėl kurių šis atvykimas iš tiesų yra tikras išeivijos gyventojų rojus, nuo specialių privilegijų pensininkams, kuriuos vyriausybė lengvina, ir klimatą, išlaidas ir gyvenimo kokybę, paslaugas, infrastruktūrą ir sąlygas apskritai.

Tačiau, kaip ir bet kurioje kitoje pasaulio vietoje, gyvenimo sąlygos ir, svarbiausia, saugumo sumetimais skiriasi įvairiose vietose, todėl mes čia paminės geriausias gyvenamas vietas Panamoje ir galėsime priimti pagrįstą sprendimą . nuspręsdamas perkelti ir nusipirkti nekilnojamąjį turtą, parduodamą Panamoje.

Vienas iš elementų, dėl kurių patraukliau gyventi Panamoje, yra žemas pragyvenimo lygis ir puikus klimatas. Tačiau vis dar yra daugybė galimybių pasirinkti, šios yra saugiausios gyvenamosios vietos ir nekilnojamojo turto pirkimas Panamos saloje.

Boquete: įsikūrusi Chiriqui provincijoje Panamos kalnuotose vietovėse, kuriose gyvena apie 20 000 gyventojų, dažniausiai kalbančių anglų kalba, ji yra aukštyje apie 1000 metrų virš jūros lygio. Ši sritis yra žinoma dėl savo įspūdingų peizažų, įspūdingų kalnų, sodrių miškų ir vėsaus klimato.

Be to, kad pragyvenimo išlaidos yra nepaprastai pigios, Boquete yra viena saugiausių ir švariausių Panamos provincijų.

Panama: kosminis gyvenimo būdas, kurio kaina yra gana nedidelė - Panamos sostinė, yra moderni, saugi ir ekonomiška vieta gyventi. Tai įspūdingi dangoraižiai, biurai, parduotuvės, Kondominiumas ir viešbučiai. Jo infrastruktūra yra viena iš labiausiai pažengusių Lotynų Amerikoje ir siūlo aukštos kokybės paslaugas už gerą kainą.

Pastaraisiais metais Panama tapo svarbiu meno sklaidos aspektu: muziejai ir privačios galerijos su vietos ir užsienio menininkų parodomis. Visų rūšių kultūriniai ir pramoginiai renginiai.

Be to, kad yra gana saugus miestas, pragyvenimo lygis Panama, net šiek tiek didesnis, išlieka menkas.

Santa Fė: įsikūrusi Veraguas provincijoje Santa Fė yra tradicinis Panamos miestas, aukštas kalvų apsuptas aukštas, garsus orchidėjų ir egzotinių gėlių sodais. Jis siūlo puikų šviežią klimatą.

Dėl vietos ir klimato sąlygų vieta tinka žygiams pėsčiomis, paukščių stebėjimui, stovyklavimui ir jodinėjimui. Akivaizdu, kad tai nėra tinkama vieta visiems, nes jo nutolusi vieta suteikia palyginti sudėtingą prieigą prie tam tikrų paslaugų.

"Las Tablas": tai kolonijinis miestas, esantis Ramiojo vandenyno pakrantėje, kuris siūlo saugų ir malonų gyvenimo būdą nenuostabu mažomis kainomis. Tai yra apie 4 valandas iš Panamos miesto, turi gerą kelių infrastruktūrą ir leidžia lengvai keliauti tarp miestų. "The Tables" gyvenimo būdas yra kuklus, bet gana patogus ir saugus.

"Coronado": tai yra viena iš populiariausių ir saugesnių vietų apsilankyti, gyventi ir pirkti parduoti Panamą, nes dauguma paplūdimių yra nupirkta iš emigrantų bendruomenės, tai yra labiausiai išvystyta Panamos paplūdimio zona. Jo paplūdimiai yra žinomi kaip juodojo ugnikalnio smėlio ir ryškių baltų paplūdimio smėlio mišinys.
Žinoma, šioje šalyje yra daugybė neįtikėtinų vietų gyventi ir ieškoti nuosavybės, parduodamos Panamoje, nuo kalnų, nuo miestų iki paplūdimio vietų, būtų sunku suprasti visas puikias vietas, kurias šis šalis siūlo gyventi, tačiau kai kurie iš jų yra saugiausi, verta manyti, kad jūs ketinate gyventi Panama.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 37628

Parduoda Viešbutis, Panama, Chiriqu, Las Lajas, La Pepita de Marañon

166,637.43EUR
Parduoda
Viešbutis

189 m²
Į kainą įskaičiuota: Panamos S.A. B & B, įgaliotas Panamos turizmo institucijos (ATP) Interneto raktų rezervavimo variklis ir interneto svetainė ...
Cod. 36601

Parduoda Viešbutis, Panama, Veraguas, Santa Fé, Santa Fé

394,667.60EUR
Parduoda
Viešbutis

400 m²
"Hostal La Qhia" Santa Fė, Veraguas, Panamos Respublika Santa Fė: autentiškas mažas kaimas, įsikūręs šalies centre, įsikūręs tarp žaliųjų kalnų ka...
Cod. 36483

Parduoda Žemė statyboms vystyti, Panama, Chiriqu, Las Lajas, Las Lajas de San Felix

10.52EUR
Parduoda
Žemė statyboms vystyti

2000 m²
Padėkite surasti, nusipirkti ir pastatyti "savo" nuosavybę Panamoje. Priklausomai nuo turto dydžio, jis gali būti kainuojamas nuo 12 JAV dolerių - už ...
Cod. 36389

Parduoda Kita (žemė), Panama, Chiriqu, TOLE, TOLE

1,754,078.23EUR
Parduoda
Kita (žemė)

850000 m²
Didelis 85 hektaro žemės sklypas, esantis CHIRIQUI ežero Ramiojo vandenyno pakrantėje Nekilnojamojo turto plėtrai (500 galimybių galimybė) arba žemdi...
Cod. 34764

Parduoda Vasarnamis, Panama, Panama, Arraijan, el palmar lote 80/b

526,223.47EUR
Parduoda
Vasarnamis

450 m²
Vila prie Ramiojo vandenyno, su gražus sodas 200 kvadratinių metrų, naujos costrucion, išdėstytos ir apsaugomos !! 12 km nuo Panama City miesto centro...
Naujas Europos stiliaus namas Namas naują partiją 800 m2 ir 230 m2 pastato plotas N ° 5 kambariai, N ° 1 gyvenamasis kambarys, N ° 1 virtuvė,s s° 3 ...
puiki galimybė Parduodama žemės 2.050m2 su gera dydžio namą, kuriame yra 2 miegamieji 2 vonios kambariai. Įsikūręs Altos de Cerro Azul, El Vigia. U...
Cod. 31669

Parduoda Viešbutis, Panama, Bocas del Toro, Isla Colon, Big Creek

526,223.47EUR
Parduoda
Viešbutis

3000 m²
Construcciópn puikus naujas namas baigtas 2017 m. Namas pastatytas iš kokybiškų medžiagų, 260 kvadratinių metrų ant 3000 kvadratinių metrų sklypas. ...
Cod. 31369

Parduoda 3 miegamieji, Panama, Cocle, Penonome, PENONOME Street 3

Reserved negotiation
Parduoda
3 miegamieji

374.780 m²
Namas šalia paplūdimių ir išskirtinėje SEKTORIAUS Penonomé Gyvenamasis Paseo Del Rio. Hamplia namas su Prancūzijos langų, durų prabangos apsaugos ir ...
Cod. 31241

Parduoda Namas, Panama, Chiriqu, Boquete, Lucero Homes Boquete, Panama

609,542.19EUR
Parduoda
Namas

364 m²
Naujai baigė statyti. Apsuptas gražių Jaramillo kalnus į Chiriquí Panamos provincija, ir netoli nuo Boquete mieste, 3 Upės Programavimas yra malonu...
1 / 7
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB